İNSANSIZ UÇAĞIN GÖZÜNDEN VURULAN PKK KAMPI

12 Eki

PKK KAMPI BÖYLE VURULDU - İZLEPKK kampının bombalandığını gösteren görüntüler büyük ilgi çekti.

Bazı televizyon kanallarında yayınlanan görüntülerde Irak’ın kuzeyindeki Zap kampına top atışı yapılması görülüyor. Görüntülerde terör kampının top mermileriyle vurulması sırasında kampta bulunan teröristlerin mağaralara kaçışmaları çok net bir şekilde yer alıyor.

Türkiye ile ABD arasında Kasım 2007’de başlayan istihbarat paylaşımından bir ay kadar sonra 1 Aralık 2007 tarihinde kaydedilen bu görüntülerde terör örgütü militanları kampta içtima yaparken görülüyor.

Sabahın erken saatlerinde insansız hava aracı tarafından havadan çekilen görüntülerde teröristler kampın meydanındaki voleybol sahasında toplanmak için dağlardan iniyor. Görüntülerde 30’dan fazla terörist çok net bir şekilde yer alıyor.

İçtima yapan teröristler daha sonra eğitime başlıyor. Eğitim devam ederken kamp vurulmaya başlanıyor. Top mermileriyle vurulan kamptaki teröristlerin bombalamanın ardından sağa sola kaçıştıkları görülüyor.

Apar topar kaçışan teröristler mağaralara saklanıyor. Tam isabet sağlanamadığı görülen bombalamadan sonra teröristler dört bir yandaki sığınaklara giriyor. Terör kampında top mermilerinin düştüğü yerlerin yanışı da görüntülerde yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: