KCK İddianamesi’nin tam metni

8 Haz

SÜRESİ : 00.46.50 ile 00.48.38 saniyeleri arası, Konuşmanın devamında,

Nadir YILDIRIM : Burda seni suçlamıyoruz… karıştırmamak lazım ayrı ayrı ele alın imar müdürüne ilişkin değerlendirmeler var. Yani şimdi burda suçlanan sadece …..değil

Y : ……………..

Nadir YILDIRIM : Hayır bir saniye şimdi yani doğru …..öyle tartışalım burda herkesin kim ne yapmışsa ona ilişkin o var.farklı …kararlar var.örgütün her şey örgütün ……Yın payı neyse odur,diğerinin imar müdürünün neyse odur, diğerinin neyse odur yani. Tespitler öyledir yani yoksa her şeyi Y yaptı değil. Ama şu var kim ne yapmışsa çöpçüde olsa hafiften almışsa birinci derecede sorumludur.

Y : Ben itiraz etmiyorum bak devam ediyim bu park ……nın kira süresinin uzatılması suçlama var. Bu konuda komisyonda geldi, başka bir başvuru daha vardı…… TUNCER’in…………………seçim çalışması vardı ………………..ben mecliste buna rağmen ………kabul etmedim.yani ben kolay anlaşılması için söylüyorum. (Konuşmaların büyük çoğunluğu anlaşılmıyor)

Mehmet TAŞ : Tamam şimdi arkadaşlara da söylüyorum bunu biraz derinleştireceğiz ama yani sonunda öyle bir hava var ki, öyle bir yaklaşım var ki ….sana biraz da öz eleştiri vermemiz lazım.

– Y’ın yargılanmasının devamı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: