KCK İddianamesi’nin tam metni

8 Haz

2. KONU : Özgür Belediyecilik üzerine hazırlanan Yerel Yönetimler modelini geliştirmek için Akademiye verilmesi, Akademi’de görevli Kemal AKTAŞ’ın Belediye Başkan adayı olmasından dolayı çalışmalara yoğunlaşamadığı ve Akademiyi yeniden yapılandırma planları

GÖRÜŞME YAPANLAR: Turan GENÇ, Çimen IŞIK

SÜRESİ : 00:27;52 ile 00:29;00 saniyeleri arası.

Turan GENÇ : Yani sorun şu Akademik çalışmasını, gerçekten ben diyorum stratejik bir çalışmadır bizim açımızdan, ben kendim ….yaptım. bak ben sana

Çimen IŞIK : ….şimdi çok daha farklı olacaktı bu Akademik çalışma

Turan GENÇ : Yoo yoo hiçbir çalışma yürütülmedi Akademiye ilişkin. Altı ay Zöhre arkadaşımız çalıştı. Bak Zöhre arkadaş onun vebali, hepsi o arkadaşın boynuna vebal var.

Çimen IŞIK : Hayır, peki sen hiç şunu düşündün mü? Turan bak, ben sana çok.. bak ben bazen bazı şeyler söylediğimde kadın içgüdüsüyle, ben AKADEMİ planlamasını yapıyorum. Üstelik bir eğitim yapıldı ya, bunu da Zöhre yapmıştı, onlar yapmışlardı, o ekip. Onun dışında Kemal arkadaşın yaptığı tek bir planlama var mı Akademiye ilişkin? Ben sana söyleyeyim Turan, Kemal arkadaş şu anda Zöhre’nin yaptığı planlamayı aşmamış. Tek bir planlama eklememişti. Sadece Zöhre’nin yaptığı planlamayı hayata geçirmiştir.

Turan GENÇ : Yoo yo kuruluş çalışmalarına ilişkin ben … bak altı ay

Çimen IŞIK : Tamam işte bunun eleştirisini yaptık. Bu nedir? Şimdi Turan biraz bakış açısı, biraz zihniyetle bağlantılı bir şeydir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: