BUNLAR KİMİN ASKERİ?

22 Kas

tsk mensubu

Türk Silahlı Kuvvetleri’nde yaşanan “parola” skandalının ardından, TSK mensubu kişilerce internet aracılığı ile Başbakan’a, dinimize ve başörtülülere küfürler savrulduğu saptandı.

HABERVAKTİM ÖZEL-

Paylaşım sitesi facebook’ta bir araya gelen bir grup TSK mensubu, devlet büyüklerine, İslam dinine ve bazı başörtülü kişilere ağza alınmayacak küfürler ediyorlar. Bu kişiler bu terbiyesizliklerini de paylaşıma sunarak, her tarafa yayılmasını sağlıyorlar. 

İŞTE SİZE BAZI ÖRNEKLER

ÖRNEK 1-

1.Ana Jet Üs Komutanlığı’nda görevli olduğu öğrenilen Kıdemli Çavuş Yasin Çay, Başbakan Erdoğan’la ilgili şöyle diyor:

67984118767


ÖRNEK 2-

Kıdemli Üstçavuş olduğu öğrenilen Barış Sarıkaya da, Başbakan Erdoğan ile Bülent Arınç’ı, BDP’lilerle aynı karede göstererek, ağza alınmayacak küfürler ediyor.

88206188173

ÖRNEK 3-

Yine 1. Ana Jet Üs Komutanlığı’nda görevli olduğu öğrenilen Muharrem Şahan da, Başbakan Erdoğan ve partisine küfürler yağdırırken, Ergenekon’u övücü ifadeler sarf ediyor.

29907971827

ÖRNEK 4-

BURADA DA BAŞÖRTÜLÜLERE KÜFREDİLİYOR:

38729175718

HABERVAKTİM.COM

Bir Yanıt to “BUNLAR KİMİN ASKERİ?”

  1. Türküz Türk 23:57 #

    O Atatürk’ü sevneyen “kapalı” bayan acaba şeyh sa it in, sa it nursinin, sey it rızanın duası sayesinde mi bu ülkede özgürce başındaki örtüyle geziyormuş… O’nun ecdadı Gazi’nin peşine aptallığından mı düştü. O zaman bu millet bu gün de aptallığından Tayyipe oy veriyor öyle mi. Türk milleti o zamanda aklıyla hareket etti Gazinin peşine düşerek vatanını kurtardı, Cumhuriyeti kurdu, Bu gün de aklıyla hareket etti, kendisine en iyi hizmet vereceğini düşündüğü akp’ye oy verdi… akp nin ilk seçildiği döenmdeki, özellikle de ekonımik durum göz önüne alındığında, halkımız, yeni bir parti tek başına gelsin diye düşündü, şimdi bu düşünce aptalca mı. çünkü ülkeyi o duruma düşüren kovalisyonlardı hatırlayalım. sonuç olarak bu güne baktığımızda, gerçekten de Türkiye ekonımisinin, % 10 luk küçülmeyi telafi ettiği gibi, daha da büyüdüğünü görüyoruz. Bu akp nin tabi ki çalışmalarından, ama en başta tek parti iktidarının getirdiği güven ortamından kaynaklanıyor. Ben akp ye oy vermedim ama chp öyle saçmalıyor ki akp ye oy vermemek için kendimi zor tutuyorum. Bence chp adını akp ye devretmeli, çünkü Atatürkün hedef gösterdiği “muassır medeniyetler seviyesini aşma” yı chp değil akp istiyor…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: