Ömer Ediz Yoraz Kimdir?

31 Ara

said nursiAnkara Cumhuriyet Başsavcılığı, Said Nursi’nin hayatını anlatan "Hür Adam" filmi hakkında henüz sinemalarda gösterime başlamadan önce "Atatürk’ün manevi kişiliğine hakaret" ettiği gerekçesi ile soruşturma başlattı. 

Ankara Barosu avukatlarından Ömer Ediz Yoruz’un suç duyurusu dilekçesinde, yönetmen ve yapımcı Mehmet Tanrısever, senaristler Ahmet Çetin, Mehmet Uyar ile Feza Film Şirketi’nin yargılanması talep edildi.

Habertürk’ün haberine göre, filmin "Atatürk’ün manevi kişiliğine hakaret" ettiği savunulan dilekçede, "Tehdit, hakaret, yargı kararını etkisiz kılmak, Atatürk’e ve manevi kişiliğine hakaret, basın yoluyla hakaret; halkı ve toplumu kin, nefret ve suç işlemeye teşvik; iftira, terör propagandası, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni ortadan kaldırma amaçlı organize eylemler ve Başsavcılığınızın resen göz önüne alacağı suç teşkil eden eylemler" denildi.

ömer ediz yoraz

Kendi ifadesi ile Ömer Ediz Yoraz

Akşehir’de memur bir ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya geldi… İlk ve orta öğrenim vazifesini Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde ve çeşitli okullarında tamamladı… Sonrasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde yüksek öğrenimini yerine getirdi… Dipnotta fayda vardır; göbeği de Ankara Hukuk Fakültesi’nin bahçesinde gömülüdür…
Daha 14 yaşındayken öğrenci örgütlenmelerine katıldı… Sonraları, 1997 yılında, Türkiye’de daha önceki yapılanmalardan çok farklı bir demokratik gençlik örgütü olan Türkiye Demokrasi Gençliği’ni (TÜDEG) arkadaşlarıyla beraber kurdu… Cumhuriyet Halk Partisi, Sosyal Demokrat Halkçı Parti, Sosyal Demokrat Halk Partisi, Demokratik Sol Parti, İşçi Partisi ve Özgürlük ve Dayanışma Partisi gibi siyasi partiler ve pek çok sivil toplum örgütü içinde siyaset yaptıktan sonra, halen Cumhuriyet Halk Partisi içinde ayrıksı otu olarak yolunmayı beklemektedir…

35 Yanıt to “Ömer Ediz Yoraz Kimdir?”

 1. gizli sırlar 18 Nisan Perşembe 2013 15:36 #

  Ergenekon mütalası 148 . sayfadan ‘cakallı lakaplı hukuk fakültesi öğrencisi ve adamları 2001 2006 tarihleri arasında başta ege bölgesi olmak üzere yerel suç örgütlerini ve mafya diye tabir edilen oluşumları biraraya toplayıp ergenekon terör örgütü oluşumu için kullanmakla görefvlendirilmiş başta ege bölgesi olmak üzere pek çok şehirde infial yaratan adam kaçırma adam öldürme yaralama kundaklama olaylarını organize etmiştir yine merkez komite tarafından verilen direktiflerle harp okulu öğrencileri subaylar emniyetteki uzantılar yargıdaki uzantılar ve suç örgütleri arasındaki koordineyi sağlamış bu kapsamda çeşitli toplantılar düzenlemiştir’

  peki sizce kimdir bu é ÇAKALLI ???????????????????????????

 2. bilim insanı 29 Nisan Cuma 2011 16:25 #

  1 bazıları burada onurlu ve aydınlığa cırpınan sayın avukatı açık açık tehdit ediyorlar
  2 habertürk te yapıldıgı iddaa edilen röportaja hiçbiryerde bulamadım bu iddaa da diğer islamcı iddaalar gibi yalan ve gerçek dışı yıpratmaya yönelik birşey anlaşılan
  3 araştırmalarım sonucu bir röportaja rastladım islamcı sitelerde boy boy verilen bve bunun dışında biryerde olmayan röportaj bazılarının hayal ürünü olduğu öyle açıkki ayıptır beyler sizin çamur aty izi kalsın düşünceniz yüzünden pırıl pırıl insanlar bu ülkenin değerleri şimdi cezaevlerinde sırayı sayın avukata vermişsiniz bile çoktan burada ve diğer sitelerinizde çarşaf çarşaf avukat ediz yoraz ı karalama kampanyalarınız var ama aklıbaşında herkes bunlara sadece gülüyor ve avukat bey in de bunlardan haberi olduğunu düşünmüyorum kaldıki haberi olsa bile bunlar bu idaalar onun gibi şerefli namuslu bir yurtsever için ancak madalya olur!!!

  ünlü bir romen atasözü vardır eşekler buyurunca atlar kesilmez!!!!

  gün olur devran döner elbet ve bu güneşe yolculukta avukat bey le yürümeye hazır milyonlar olduğumuza herkes emin olsun1!!!

 3. muhammed muaz 19 Nisan Salı 2011 16:50 #

  yahu adam kendi faceine bile yazmış ahmet şık a kitap için belge verdiğini daha neyi tartışıyonuz ne döndüğü belli değil miş edep ya hu!!!!!

 4. muhammed muaz 19 Nisan Salı 2011 16:46 #

  (öm)ER EDİZ’İ KURTARMAKK(!)

  2001 yılında ankara emniyeti terörle mücadele şube tarafından gözaltına alınan malum avukat arkadaşı neiçin almışlardı oradan kim vnasıl kurtarmıştı bundan sonra ne gibi irtibatları oldu bunu bi kendiSİne soruverse gazteci arkadaşlarIMIZ!!! ÖMER EDİZ YORAZ YENİDEN TOPARLANMA ÇALIŞMASI YAPAN ETÖ NÜN MERKEZ KOMİTE ÜYESİDİR!!! ÇOK YAKINDA ERGENEKON HUKUKCU DALGASINDA GÖRÜŞMEK ÜZERE!!!

 5. harun karadeniz 13 Nisan Çarşamba 2011 19:26 #

  BU ONURLU EYLEMİ DESTEKLİYORUZ

 6. şahendey 11 Nisan Pazartesi 2011 16:50 #

  sonuna kadar destek hep destek tAM DESTEK EDİZ YORAZ!!!

 7. cevahir ulvi akgönenç 5 Nisan Salı 2011 15:15 #

  ERGENEKON HUKUKCU DALGASI ÇOK YAKINDA!!!!

  • osman çamuroglu 5 Nisan Salı 2011 15:21 #

   ulan kendini bilmez aşağılık çakallar!!! gücünüz yetermi bize??? KİMİN AYAĞINI DENK ALMASI GEREKTİĞİNİ ZAMAN GÖSTERECEK!!! BASKILARINIZ ŞİDDETİNİZ TEHDİTLERİNİZ CEZAEVLERİNİZ HÜCRELERİNİZZ ZULUMÜNÜZ YÜREYİMİZİN SESİNİ SUSTURAMAZSINIZ!!!!!!!!!!

  • öcal hakyemez 29 Temmuz Cuma 2011 9:58 #

   aşaalık şerrefsizler ömer beyi burada açıkça tehtit etmekten çekinmiyosunuz deyilmi gün olur devran döner merak etmeyin hiç dönem çakalların dönemi olunca köpek havlaması çok olur ama havlayan köpekte ıssırmaz sayın ömer beyin sonuna kadar kadar arkasındayız onungibi kahramanlar varken cumhuriyete hiç biriniz zarar veremez

 8. cevahir ulvi akgönenç 5 Nisan Salı 2011 15:14 #

  ergenekon sahnede yine anlaşılan şimdide gitmiş polislerle sayın savcıyı şikayet etmiş bu avukat!!!! Allah hepinizi ıslah etsin!!! HAKİMİYET ALLAH’INDIR KABUL BUYURSANIZDA BUYURMASANIZDA!!! ATEŞİNİZ BOL OLSUN!!! ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM!!! BAKALIM YENİ SAVCI BU AVUKATI NE ZAMAN SUSTURACAK!!!! ERGENEKON MERKEZ KOMİTE ÜYESİ AVUKAT YORAZ HAKKINDA HAYIRLISI OLCAK!!!! ONA YALAKALIK YAPANLARDA AYAKLARINI DENK ALSINLAR!!!

  • osman çamuroglu 5 Nisan Salı 2011 15:23 #

   SİZİN NE OLDUUNUZ BELLİ OLMADIGI GİBİ ANANIZ BABANIZDA BELLİ DEĞİL FETONUN UŞŞAKLARIIIII!!!! ASIL SİZ AYAĞINIZI DENK ALIN!!!! BİZİM DEĞERLERİMİZİ BÖYLE KORKUTAMAZSINIZ SUSUTURAMAZSINIZ!!!

 9. YAĞIZ EFRUZ BEY 28 Mart Pazartesi 2011 15:42 #

  GELİNEN SÜREÇTE YAŞANANLAR SAYIN AVUKATIN BUGÜNE KADAR SÖYLEDİKLERİNİ VE YAPTIKLARINI HAKLI ÇIKARMIŞTIR, DEMEK OLUYOR Kİ MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIYOR! ÖMER EDİZ YORAZI YAKINDAN TANIYAN VE TAKİP EDENLER BUGÜN YAŞANAN GÖZALTI VE TUTUKLAMALARI YAPILAN BASKINLARI VE ARAMALARI VE FETULLAH GÜLEN ÖRGÜTÜNÜN İÇYÜZÜNÜ ÇOK ÖNCELERDEN ORTAYA DÖKTÜĞÜNÜ ÇOK İYİ BİLMEKTELER! BURADA ALEYHİNE YAZAN ARKADAŞLARIN DA NEREYE HİZMET ETTİKLERİ BELLİ ASLINDA!!! KEŞKE DAHA ÇOK ÖMER EDİZ YORAZ OLSA

 10. HİKMET ERDEM 10 Mart Perşembe 2011 17:52 #

  daha önce defalarca başta tayyip erdoğan melih gökçek ve abdullah gül olmak üzere bu gibi şahısların hukuk dışı ve suç teşkil edenm eylemlerine karşı sayısız müracaatta bulunduğunu bildiğimiz ömer ediz yoraz bey’in bu defa malum örgütlerin tezgahına fena çomaksoktuğu anlaşılmaktadır daha önceki başvuruları basında bu kadar geniş yer bulmuş muydu ben hatırlamıyorum fakat bu defa neden basın bu kadar ilgi gösterdi acaba bunun cevabını tahmin etmek hiç de zor değil ömer ediz yoraz’a karşı başlatılan yıpratmna hareketleri özellikle islamcı internet sitelerinde tüyleri diken diken edici boyutlara ulaşmış durumda kendisini ergenekon merkez komitesi üyesi ilan eden bir internet sitesine bile ratladık!!! komik olmayın beyler!! ömer ediz yoraz genç kendinden emin ve cesur bir vatan çocuğudur kim ne derse desin onun yolu hep aydınlıktır

 11. osman çamuroğlu 10 Mart Perşembe 2011 17:48 #

  SİZ BOZUK DÜZENİN BOZUK İNSANLARI!! KARŞINIZDA BİZ VARIZ VE KARŞINIZDA ÖMER EDİZ YORAZ GİBİ GENÇ KAFASI ÇALIŞAN AKLI BAŞINDA ÖNDERLERİMİZ AYDINLARIMIZ VAR!! KORKMAKTA HAKLISINIZ ÇÜNKÜ BU KOKUŞMUŞ DÜZEN DAHA FAZLA SÜRMEYECEK!!!

 12. muhammed muaz 10 Mart Perşembe 2011 12:12 #

  Burada bahsedilen avukat ergenekon merkez yapılanmasının yeniden oluşum sürecindeki merkez komite üyelerindendir ve ne amaçla hareket ettiği ortadadır, Ergenekon bu ülkede bitmez, Birilerinden kurtuldukça yenilewri türüyor ne yazıkki, Baş belası çok, Asıl biz bu ülkenin gerçek sahipleri yüzde doksandokuzunu oluşturan Müslümanlar olarak bu türden kendini bilmezleri ilgili yerlere havale etmeliyiz! En güçlü olduğumuz zamanda bile bize bulaşabiliyorlarsa boylarının ölçüsdünü almalılar!

  • osman çamuroğlu 10 Mart Perşembe 2011 17:45 #

   Sen ne dediğinin farkında mısın densiz herif??? Avukat Ömer Ediz bey temiz, dürüst ve vatanını milletini seven, onurlu bir aydındır!! onu tanımadan ona pislik atmakla ne kazanıyorsunuz?? Asıl siz kimin paralı uşağısınız biz hepsini biliyoruz!!! AVUKAT ÖMER EDİZ YORAZIN YANINDAYIZ!!

 13. reha sarıkaya 24 Şubat Perşembe 2011 14:13 #

  YOLUN AÇIK OLSUN AVUKAT ÖMER EDİZ YORAZ! BU ÜLKENİN SENİN GİBİ DEĞERLERE ÜSTÜN VASIFLI İNSANLARA ÇOK İHTİYACI VAR! KİM NE DERSE DESİN! MEYVA VEREN AĞAÇ TAŞLANIR! SENİ SEVİYORUZ!

 14. hikmet erdem 15 Şubat Salı 2011 14:20 #

  daha önce defalarca başta tayyip erdoğan melih gökçek ve abdullah gül olmak üzere bu gibi şahısların hukuk dışı ve suç teşkil edenm eylemlerine karşı sayısız müracaatta bulunduğunu bildiğimiz ömer ediz yoraz bey’in bu defa malum örgütlerin tezgahına fena çomaksoktuğu anlaşılmaktadır daha önceki başvuruları basında bu kadar geniş yer bulmuş muydu ben hatırlamıyorum fakat bu defa neden basın bu kadar ilgi gösterdi acaba bunun cevabını tahmin etmek hiç de zor değil ömer ediz yoraz’a karşı başlatılan yıpratmna hareketleri özellikle islamcı internet sitelerinde tüyleri diken diken edici boyutlara ulaşmış durumda kendisini ergenekon merkez komitesi üyesi ilan eden bir internet sitesine bile ratladık!!! komik olmayın beyler!! ömer ediz yoraz genç kendinden emin ve cesur bir vatan çocuğudur kim ne derse desin onun yolu hep aydınlıktır

 15. esra yılmaz 15 Şubat Salı 2011 14:13 #

  ö.ediz yoraz geleceğin ankara barosu başkanı ankara büyükşehir belediye başkanı ve daha pek çok alanda memlekette söz sahibi olacağına kesin gözüyle bakılan ve ustalar tarafından desteklenen pırıl pırıl genç ve başarılı siyasetçi, hukuk adamı ve edebiyatçıdır yaptığı başvuru diğer başvuruları gibi ülkesini memleketini milletini ne kadar gönülden sevdiğinini ve sahip çıktığını göstermesi dışında bir anlam taşımamaktadır ısrarla başka anlamlar yükleme çabası içindeki şahıslar çamur at izi klasın anlayışıyla bu tertemiz cesur ve genç adama leke sürebileceğini zanneden aciz kimselerdir yolun açık olsun ömer ediz yoraz!!!

 16. osman camuroglu 14 Şubat Pazartesi 2011 15:29 #

  SONUNA KADAR YANINDAYIZ!!!! AVUKAT ÖMER EDİZ YORAZ BU ÜLKENİN VE MİLLETİN İHTİYACI OLA CESUR YÜREK!!! ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN!! SENİN GİBİ CESUR YÜREKLER BİZİ KURTARACAK KARANLIKLARDAN!!! ALLAH SENİ BİZE BAĞIŞLAYACAK!!! YANINDAYIZ BAŞKAN!!!

 17. ahmed 12 Ocak Çarşamba 2011 19:59 #

  bu arkadaş üstüne düşen vazifesini yapmış normaldir ecdadını dinini bilmeyen ve sosyalist eğilimli birisi bu vatanın evladı olmadığı zaten belli böyle çok var zaten ALLAH cc bunlara hidayet versin…!!!!!!

  • osman camuroglu 14 Şubat Pazartesi 2011 15:23 #

   ZAVALLI HAİN İŞBİRLİKÇİ İSLAMCI SÜRÜSÜ!!! KİMİN EĞRİ KİMİN DOĞRU OLDUĞUNU TARİH ELBET YAZACAK!! AVUKAT BEYİN YANINDAYIZ VE ATTIĞI CESUR ADIMLARIN YAPTIĞI BAŞARILI ÇALIŞMALARIN TAKİPÇİSİYİZ!!’ AVUKAT BEYİN ÇAKMAK ÇAKMAK GÖZLERİNDEKİ IŞIK KİMİ ÇEVRELERİ ÇOK RAHATSIZ EDİYOR YILLARDIR BUNUN ŞAHİDİYİZ!! AMA SUSTURAMADILAR SUSTURAMAZLAR!! ALLAH O’NU BİZLERE BAĞIŞLAYACAK!!! HİÇKİMSENİN SESİ ÇIKMAZKEN GÜR SESİYLE KARANLIĞA MEYDAN OKUYAN ÖMER EDİZ YORAZA SAYGI DUYUYORUZ!!!

  • osman camuroglu 14 Şubat Pazartesi 2011 15:25 #

   senin gibilerin ecdadı yunanın koynuna girip atatürk’e isyan etmişse bizim ecdadımıza o pis dilini elbet uzatırsın ahmed!!!!!!

  • şahendey 12 Nisan Salı 2011 14:28 #

   senin ecdadının ne oldugu öyle belliki!!! sizin gibi sag kafalılar anaları da dahil satmak satılmak dısında bir vazife bellemz ve iş yapmazlar!!! feto’nun usakları!!! KARŞINIZDA O KADAR ÇOK ÖMER EDİZ YORAZ VARKİ!!! BEKLEYİN GÖRÜN ECELİNİZ GELDİ!!!1

  • faruk onur 2 Ağustos Salı 2011 12:38 #

   ulan ahmed yiyosa gerçek kimliğinle gelsene adi korkaksınız hepiniz!! islamcıların hepsinin boynuna ipi geçireceğiz!!! bizim avukat ömer ediz yoraz gibi kahramanlarımız değerlerimiz oldukça siz daha çok korkacaksınız!!! o uzattığın dilin kopunca kimi tehdit ettiğinizi çok iyi anlıyacaksınız!!! biraz efendi olsanız islamcı olmazdınız zaten!! sizin gibiler iğrençsiniz!!! az kaldı meraklanmayın!!! kaçacak delik arıyacaksınız!!!!

 18. Gasilhane 1 Ocak Cumartesi 2011 12:51 #

  Uzlaşmaya çalışırsan böyle olur işte, dönüp seni ısırır..
  Filmin fragmanlarını izledim ve bariz bir şekilde ‘cumhuriyetçi dindar’ ifadesi geçiyor, her adımda ne cumhuriyetle ne de Atatürk’le derdi olmadığı açık ediliyor. Zaten genel olarak pasif olmakla gurur duyarlar.

  Çok kıymetli çok değerli cumhuriyetine bu pasiflikle zarar veremezler. Maalesef.

 19. Afşin TOSUNLAR 31 Aralık Cuma 2010 17:40 #

  Direkt konuya girmeyi severim. O yüzden uzatmayacağım.

  Henüz filmi izleyemedim. Ama fragmanları ben de izledim. Siz nerede Atatürk’ün manevi şahsiyetine hakaret edilerek suç oluştuğunu tespit ettiniz? Gözden kaçırdığımız detay nedir? bu birinci sorum.

  Film de Atatürk’ü kendisine kalkan edip, bu kalkanın ardında halkın gözünün içine baka baka her türlü herzeyi yiyen kraldan çok kralcı insanları, o zamanın olaylarını ve davasını anlatan bir filme böyle bir çıkışla karşı durmanızın sebebi nedir? Farklı fikirlere tahammül edemeyecek kadar yobaz bir millet miyiz? Bu ikinci sorum.

  Hali hazırda günümüzdeki iktidar partisinin söylem, eylem ve yorumları Atatürk’ün manevi şahsiyetine, devleti kurarken benimsediği ilkelere, benimsetmeye çalıştığı fikirlere hakaret ederken, devrim kanunlarına saldırırken, Cumhuriyetin sayın savcıları nezdinde onlar hakkında da gerekli yasal işlemin yapılmasına dair müracaatta bulunmuş muydunuz? Sonuçlarını paylaşır mıydınız? Bu üçüncü sorum.

  Bu olaya bakınca herhangi bir fikrin savunuculuğunu yaptığım için değil, meraklı bir Atatürkçü fert olarak samimiyetle soruyorum. Umarım cevaplama zahmetine katlanırsınız.

  Son olarak, meslek hastalığımız olduğu için kullanmayın diyemem ama en azından şu fotoğrafınızı bir çok daha şık bir pozunuzla değiştirseniz daha güzel olmaz mı?

  İyi seneler, Saygılar ve hürmetler.

  • Hüseyin EFE 3 Ocak Pazartesi 2011 13:48 #

   Bu ülkenin Ömer Ediz Yoraz gibi genç kendinden emin ,kendine güvenen cesur hakkını milletini savunan atılımcı avukat ve politikacılara ihtiyacı vardır .Seninle gurur duyuyoruz Ömer Ediz Yoraz yolun açık olsun sevgi ve saygılarımla…

   • Afşin TOSUNLAR 4 Ocak Salı 2011 16:21 #

    Lafa gelince herkes Atatürkçü herkes laik. Bu gün hiçbir şey göründüğü gibi değil. Öyle goygoyculukla yaşa var ol nur ol yürü aslanım kim tutar seniler ile olmuyor vatan severlik. Sizin hikaye Nasrettin Hoca’nın fıkrasına benziyor. Adam Timurla konuşacağı zaman ardına baktığında bir kişi bile görememiş.

    Ergenekon diye çakma bir AKP davası hesabına aydınlar ve milliyetçiler toplanırken, adalet 21 mayıs, 12 mart, 12 eylül gibi birilerinin tetikçiliğini yaparken, iddialar havada uçuşup insanlar hala ne ile suçlandıklarını bilmeden aylarca hatta yıllarca içeride yatarken, sizin gibi sözde delikanlı, güya vatansever destekçi, goygoycu güruh neredeydi? Ve neredesiniz? Meydanlarda bizler gırtlak patlatıp dayak yerken, gözümüze biberler sıkılırken sizler neredeydiniz?

    Ömer Ediz Yoraz hiç olmazsa elini taşın altına sokuyor. Sen ve senin gibiler tebrik eder başarılar diler sol şeritten yola devam ederiz diyorsunuz.

    Bu memleketin geçmişi değil geleceği tehdit altında. Geçmişiyle övünen patates bitkisine benzer. Kökü toprak altında kalmıştır. Türk milletinin bugünkü hali de bundan ibarettir.

    Cumhuriyetin çok ciddi tehditler altında olmasına rağmen meselenin “Hür adam” filmine odaklanmasını sorgulamak herkesin görevi. Evet burada bir suç varsa irdelenmeli. Peki ya halen işlenen işlenmekte olan ve Atatürk ilke ve inkılaplarına aykırı olaylara niçin el ve dil uzatılmıyoru sorgulamak da, savcıların niçin harekete geçmediğini sormak da aynı derecede önemli ve gerekli.

    Siz hala gurur duymaya yol açıklığı dilemeye devam edin. Ama bu yol sadece dikenli tellerle dolu. Gözünüz yiyorsa siz de bizimle gelinde görelim.

   • nurettin şahin 5 Ocak Çarşamba 2011 1:39 #

    haber türkün yaptığı röportajda ifadelerine baktım
    bu arkadaşın said nursi hakkında hiç bir bilgisi yok.

    said nursinin hangi kitaplarını okudun diye soruyorlar:

    Ben çok okurum diye cevap veriyor, hangisi cevap yok.

    Peki şu eserinde cumhuriyet düşmanlığı var dediğiniz bir yer varmı;
    var tabi bi çok yerde var diyor.

    Filmde hakaret olarak tespit edilen bir yer varmı, hatırlamıyorum CD yaptım diyor.

    BU HERİF ANKARA 2014 YIINDA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
    Davayı kaybedecek ama KENDİSİNİ TANITMIŞ OLACAK aklısıra…….REKLAM KOKAN HAREKETLER yani

    • osman camuroglu 14 Şubat Pazartesi 2011 15:19 #

     ulan ne kadar kafası olmayan varsa buraya yorum yapıp sayın ediz yoraz beyefendiye sataşmış!! biraz okuyup sorgulayın!! islasmcı faşist sitelere konulan çakma röportajlarla avukat beyin pırıl pırıl adına leke süreceğini sanan zavallı kuşbeyinli vatan haini islamcılar yaptıklarının tümünün hesabnını vercekler!! yanındayız attığın her adımın takipçisiyiz ÖMER EDİZ YORAZ!!! 2014 ANKARA HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK

    • öcal hakyemez 29 Temmuz Cuma 2011 10:04 #

     lan adi adam o yavşak kürt saiti tanımamamak bilmemek suçmu kayıpmıı biz daha iyi şeyler biliyoruz atatürk gibi cumhuriyet gibi sizin gibi soysuz satılıklar düşman kucağıuna oturup fethullah gibi ihanet masalarına meze olur kürt sayit gibi akıl hastası şerefsizlere köpeklik ederken biz vatan savunmasında can verir gazi oluruz bu ülkenin ömer ediz yoraz gibi daha çok kahramanlara ihtiyacı var çarkınıza çomak sokmakla kalmayıp çarkınızı başınıza geçirmemiz için bu cumhuriyeti yıkmaya hiçbirinizin gücü yetmiyevcek bizim çok kahramanlarımız var çok yiğitlerimiz var helal olsun ömer ediz yoraza bütün ankara destekliyoruz bütün türkiyede destekliyecek

   • turanilgin 9 Ocak Pazar 2011 1:08 #

    Cesur arkadaşımız bir de “muhteşem yüzyıl” adında ki, hemde birinci bölümünü izlediğimiz rezalet için dava açsa ya! Daha izlemediğimiz bir yapım için konuşmak ne kadar yanlış. Don Kişot’culuk oynamaktan ne kazanıyorlar! diye düşünüyordum ki, sayın Nurettin Şahin kardeşin yorumunu okudum. Şimdi bir sorum var! – Sahiden bu arkadaş, Ankara büyük şehir belediye başkanlığına aday mı? Acaba bu arkadaş bunu açıkca söyleyebiliyor mu? haydi söz cesur avukat arkadaşımızda, bekliyoruz.

    • osman camuroglu 14 Şubat Pazartesi 2011 15:27 #

     sizin kimin paralı veya parasız askerleri veya uşaklaRI VEYA tetikçileri olduğunuz aşikar!!! fakat bu yaptığınız terbiyesiz ve haddini aşan saldırılarınız ediz beyin azmini ve kararlılığını asla yıkamayacaktır!!!

     • öcal hakyemez 29 Temmuz Cuma 2011 10:10 #

      ağızına saalık osman kardaş bildirmişin densizlerin haddini sözümüz üstüne söz bile edememişler kaçıp gidmişler çil yavrusları gibi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: