YEŞİL’İ MAFYA KORUYOR

4 Oca

Mahmut Yildrim

Yeşil mafya korumasında

Emekli Jandarma İstihbarat Astsubayı Hüseyin Oğuz, Yeşil’in ölmediğini belirterek, ‘Belarus’ta bir mafya babasının korumasında yaşıyor’ dedi…

"Yeşil ölmedi, Belarus’ta yaşıyor" diyen emekli Jandarma İstihbarat Astsubayı Hüseyin Oğuz TAKVİM’e konuştu.

Emekli olduktan sonra İzmir Karaburun’da çobanlık yapan Oğuz, şahit olduğu olayların anlatıldığı, ‘Karanlık Güçler. Çeteler ve Faili Meçhul Cinayetler’ adlı kitabınının tanıtımı için geldiği İstanbul’da önemli açıklamalar yaptı. Oğuz, ‘Yeşil’ kod adlı Mahmut Yıldırım’ın ölmediğini belirterek, kendisinin ünlü bir mafya babasının yeğenleri ile birlikte olduğunu öne sürdü. "Mahmut Yıldırım, deşifre olana kadar çeşitli resmi kurum ve kuruluşlar ile resmi olmayan kişiler tarafından birçok olayda tetikçi olarak kullanıldı" diyen Oğuz, şunları kaydetti: "Deşifre olduktan sonra da çok şey bildiği için korunmaya alındı. Yeşil ölmedi ve Belarus’ta yaşıyor. Bir mafya babasının Belarus’un başkenti Minks’teki otelinde yeğenleri ile kalıyor ve korunuyor. Yeşil, Türkiye’ye artık dönemez. Çünkü çevresi boşaldı ve maddi olarak da, çok iyi geliri ya da zorla para alacağı kişiler ve yapı artık yok." PKK’nın Ermeni terör örgütü ASALA’nın devamı olduğunu söyleyen Oğuz, örgütün Suriyeli Ermeniler’i "Kürdistan’ı kurduk" diyerek kandırdığını öne sürdü.

400 DOLARA MİLİTAN YAPIYORLAR

Oğuz, "Örgüt kandırdığı Suriyeliler’i ayda 400 dolara militan yapıyor" dedi. Ölene kadar kanunsuz işler yapan ‘Derin Yapı’ ile ilgili bildiklerini kamuoyu ile paylaşacağını anlatan Oğuz, "Yüksekova Çetesi çözülürse, birçok faili meçhuller de çözülür. Çok sayıda kanunsuz işin içinde bu çete var" diye konuştu.

TARIK’IN KATİLLERİNİ BULMADAN ÖLMEM

Hüseyin Oğuz, esrarengiz şekilde ortadan kaybolan ve cesedi bulunamayan Tarık Ümit’in amcası Celalettin Ümit ile bir araya geldi. Oğuz, Ümit’in, kanunsuz işlere bulaşan ‘Derin Yapı’ ile ilgili çok önemli şeyler bildiği için Yeşil ve Hadi Özcan’ın da içinde bulunduğu kişiler tarafından öldürüldüğünü iddia etti. 85 yaşındaki Celalettin Ümit, yeğeninin cesedini ve katillerini bulmadan ölmeyeceğini söyledi.

TAKVİM

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: