33 ASKER DERİN DEVLET, PKK ORGANİZESİ

2 Şub

Nihat-Karaaslan

33 ASKER OLAYINDA ŞOK İFŞAAT

Şeyh Said hadisesinin önemli isimlerinden Yib Maho’nun torunu Kürt aydın Nihat Karaaslan, ‘Milat’a konuştu. PKK, Ergenekon, KCK ve faili meçhul cinayetler hakkında gündemi sarsacak iddialarda bulunan Karaaslan, 1993 yılında 33 erin katledildiği olayı, derin devlet ile PKK’nın birlikte organize ettiğini ileri sürdü.

TANIKLARI DİNLEMEDİLER

‘1993 yılında 33 erin şehit edildiği saldırıda derin devletin adamları da vardı. Olay, derin devlet ile PKK’nm birlikte organize ettiği bir eylemdi. O gün olaya şahitlik eden çok sayıda yolcu derin devletin adamlarını ve örgütün üst düzey yetkililerini de gördü. Birçok kişiye de anlatmalarına rağmen hiç bir adım atılmadı."

İYİ ÇOCUK-ÖCALAN BAĞI

"ESKİ Genel Kurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt’m "iyi çocuk" dediği Astsubay Ali Kaya’nın, Şam’da Öcalan’m yanında görev yaptığı dilden dile konuşulur. Ben de soruyorum; Ali Astsubay ile Öcalan arasındaki ilişki nedir? Yalcın Küçük bu ilişkinin neresindedir?"

ULUDERE ERGENEKON İŞİ

"ULUDERE, Ergenekon tarafından kurgulanmış planlı bir projedir. Annç’m ‘Kürtlere eğitim, dil, bilgi, kültür ve kimlik hakkı vereceğiz’ demesinin üzerinden 1 hafta geçmeden Uludere katliamı gerçekleştirildi.

KCK NASIL KURULDU

"1999 yılında PKK’lı Sabri Ok ile Öcalan, İmralı’da görüştürüldü. Derin askerler kameralarla görüşmeye tanıklık etti. KCK’nm temeli o gün İmralı’da derin devlet Öcalan işbirliği ile atıldı. Emir derin devletten Öcalan’a, talimat Öcalan’dan Sabri Ok’a…"

MİLAT GAZETESİ

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: