İŞİN ARKASINDA MOSSAD VAR

11 Şub

Mossad-Mit

Oslo görüşmesini kayıt altına alan ve internete sızdıranların izine ulaşıldı. Skandalın arkasındaki birlikteliği ‘Milat’ deşifre ediyor. MİT ile PKK görüşmesini içeren Oslo kayıtları, PKK ve MOSSAD ortak çalışması ile internete sızdırılmış.

KAYIT ALTINA ALAN AVERAŞ

TÜRKİYE’NİN sıcak gündemini oluşturan "MİT" ile "yargı" arasında yaşanan kargaşaya sebep olan Oslo görüşmesini PKK’ya bağlı Kürdistan Aleviler Birliği’nin sorumlusu "Averaş" kod adlı Mustafa Karasu’nun kayıt altına aldığı öğrenildi. Milat’m öğrendiği bilgiyi Emniyet yetkilileri yalanmazken konu hakkında bir açıklama yapılmadı.

SIZDIRAN İSRAİL

MOSSAD’IN sağladığı özel ekipman ile görüşmeyi kayıt altına alan Karasu’nun ses kaydının bulunduğu CD’yi özel istihbarat elemanları aracılığıyla İsrail’e ulaştırdığı ortaya çıktı. Türk istihbarat birimlerinin yaptığı araştırma sonucunda da söz konusu ses kaydının İsrail kaynaklı olduğu, IP adreslerinin de bu ülkeden sağlandığı tespit edildi.

ŞAHİN KANADIN SÖZCÜSÜ

OSLO görüşmesine katılan Karasu, geçtiğimiz aylarda ANF’ye, Başbakan Erdoğan’ın Ortadoğu turunu değerlendirirken İsrail ile dirsek temaslarını ortaya koymuştu. Örgüt içinde şahin kanadın sözcüleri arasında olan Karasu’nun, beş kadın militanın infaz edildiği ‘Zergele Kampı’nın da sorumlusu olduğu biliniyor.
MİLAT GAZETESİ

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: