YEŞİL DE ORADAYDI!

13 Şub

Milat

İstihbaratçı Hüseyin Oğuz’dan, 1993’te 33 erin katledildiği olayla ilgili şok ifşaat

Türkiye’nin ilk büyük çetesi, Yüksekova’yı aydınlatan, Susurluk skandalında TBMM Araştırma Komisyonu’na Veli Küçükle ilgili verdiği ifadelerle öne çıkan, ‘Yeşil’ kod adlı Mahmut Yıldırım’ın kimlik bilgilerini ilk deşifre eden Emekli Jandarma İstihbarat Astsubayı Hüseyin Oğuz, ‘Milat’a çarpıcı açıklamalar yaptı. Oğuz, Yeşil kod adlı Mahmut Yıldırım’ın, 1993 yılında 33 erin katledildiği esnada olay yerinde olduğunu iddia etti.

"Yeşil, 33 er pususunu gözlemledi"

"BENİ konuşturmayın… 33 er olayı var. Ciğerimizi yakan hain pusu… Kim var başında "Parmaksız Zeki", yani Şemdin Sakık. Yeşil nerede? Olayın 300 metre gerisinde. Yol kesimine kadar bekliyor, pusuyu gözlemliyor, operasyonun tamamlanacağını anlıyor ve jet hızıyla bölgeden uzaklaşıyor. Bu derin acı er ya da geç ortaya çıkacak. O gün feryat eden annelerin göz yaşları donacak."

"Şüphe yok öldürüldüler"

"1993-94 yılında art arda şüpheli şekilde ölen komutan, gazeteci ve MİT mensupları var. Şüphe yok, öldürüldüler. Çünkü kirli ilişkileri gördüler, terörü hortlatan kontrgerilla faaliyetlerini çözdüler, uyuşturucu kaçakçılığı yapan ve şiddetin rantını yiyen derin yapıyla yüzleşmeye hazırlandılar. Bildiklerimi TBMM araştırma komisyonuna anlatmaya hazırım."

"Konuşursa kaçacak delik ararlar"

"YEŞÎL eğer konuşursa dönemin Tunceli Jandarma Bölge Komutanı, Bölge Jandarma Komutanlığı Kurmay Başkanı ve dönemin MİT sorumluları kaçacak delik arar. Ergenekon yapılanmasının 1 numarası deşifre olur ve derin yapının hiç dokunulmayan kollarına ulaşılır."

MİLAT GAZETESİ

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: