Öğrenci Kolektifleri Kimdir Necidir Nedir? Kime hizmet eder?

12 May

ogrenci-kolektifleri

Öğrenci kollektifleri solcu ayağına geçinen kürt faşizanlarının oluşturduğu topluluktur.

Öğrenci kollektifleri kendilerinden farklı düşünen herkese saldıran, panel basıp yumurta atan, millete değil yumurta çiftliklerine hizmet eden, faşist kelimesine karşılık gelen öğrenci topluluğudur.
Halkevleri denen "derin" oluşumun lümpen uzantılarıdır. Savunacak bir fikirleri  olmadığından, söyleyecek sözleri bulunmadığından yumurta fırlatırlar. Ota, boka eylem yapmaları ile meşhurdurlar.

Pkk’yı ve PKK’lı eşkiyaları doğrudan veya dolaylı olarak desteklemelerine rağmen, her muhalif olduklarını omlete çevirmeye çalışırken ergenekonculara tek bir yumurta atmamışlardır. Saldırdıkları şiddet uyguladıkları polislerden dayak yiyince de oturur ağlarlar

Öğrenci Kollektifleri üniversitelerin faşistlik konusunda neo ülkücüleridir.Göbekten bağlı bulundukları halkevleri adlı oluşumda 4 adet CHP milletvekili bulunur görüntüde sistem karşıtıdır ancak statükonun sıkı savunucularıdır.

Öğrenci kollektifi mensupları öldürülen PKK örgütü üyelerinin fotoğraflarının altına şehitlerimiz diye yazmaları ile tanınırlar.

Siz faşistsiniz, onlar faşist, diğerleri zaten faşist. hepiniz faşistsiniz. faşist faşist faşist faşst faşs faş…" işte bu döngü Öğrenci kollektiflerinin varsayılan düşüncesidir.
Bu döngüye bir de "sen sosyalist misin la? en iyi sosyalist benim. daha bizden sosyalizm öğreneceksiniz." eklentisi yüklendidiğiniz takdirde öğrenci kollektiflerinin tipik bir kişilik profilini çıkartabilirsiniz.
Öğrenci kollektiflerinin ortak özelliği faşistsiniz siz diyerek yol kesmeleri, sosyalistiz biz diyerek pkk’ya açık destek vermeleridir.

Üyelerinin ilginç bir şekilde ulusal kanal aydınlık odatv gibi karanlık odaklarla bağlantısı bulunan CHP ile dirsek temasında olan grubun adıdır Öğrenci Kollektifleri.

Öğrenci kollektifleri Mevcut statükoya ve kapitalist sisteme laf etmeden hede höde slogan atarak salt akp’yi protesto eden, kemalist derin devletin ileri karakolluğunu yapan örgütdür.
Bunların nasyonal sosyalist tarafında türkiye gençlik birliği adlı ülkücü yuvası bulunmaktadır.

Bir de kendilerine devrimci demektedirler ya gülmekten öldürmektediler insanı. düzene ve sisteme laf etmeden halk oyuna dayanan bir iktidar partisine basma kalıp sloganlarla tepki gösterdiğini sanmak ne zamandır devrimcilik oldu?
sisteme muhalif değilsen sen devrimci filan değilsin. seni maşa tutan kemalistler herhalde kendilerini devrimci sanmalarından mütevellit sana da böyle bir sanrı vermişler.

3 Yanıt to “Öğrenci Kolektifleri Kimdir Necidir Nedir? Kime hizmet eder?”

 1. israfil 10:17 #

  halkın yanında mısınız siz?
  HAK’kın verdiği aklı kullanamayan kullardan mısınız yoksa?

 2. Mustafa 0:00 #

  bu yazdıklarınıza sahiden inanıyor musunuz merak ediyorum.

  • fetir 19:43 #

   ne saçmalamışssınız be bi de habermerkezi yazmıssınız sitenin adı yazık

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: