Din düşmanının finansörü Doğan Mukaddes

24 Tem

Din düşmanının finansörü Doğan
Mukaddes değerlere, Peygamber Efendimize ve Müslümanlara hakaretler yağdıran Sedat Kapanoğlu’nun sitesi Ekşi Sözlük’ün finansörlüğünü Aydın Doğan’a ait Medyanet yapıyor.

Mukaddes değerlere hakaret eden Ekşi Sözlük’ün sahibi Sedat Kapanoğlu’nun Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’e (sav) hakaret edilen yazıların hassasiyetle hemen çıkarıldığını söylemesine rağmen, kendisi hakkında Allah’a hakaretten birçok dava ile birlikte hakaret ettiği yazılar olduğu gibi sözlükte hala yer alıyor. Ekşi Sözlük’e reklam desteğini ise Aydın Doğan’ın sahip olduğu Doğan Holding’e bağlı Doğan online vasıtası ile Medyanet sağlıyor.

KURUCU KAPANOĞLU’NUN, DİNE HAKARET DAVALARI

Çeşitli tarihlerde SSG rumuzu ile Ekşi Sözlük’ün kurucusu ve yöneticisi Sedat Kapanoğlu’nun dini inançlar ve tanrı başlığıyla açtığı tespit edilirken, bu başlıklar altında inançlara karşı hakaret ve alay ediliyor. Sedat Kapanoğlu’nun 2008 ve 2010 yılında dine hakaret suçundan açılan davaları ve soruşturması halen devam ediyor. Dine karşı saygılı olduklarını ifade eden Ekşi Sözlük ekibi, kendilerini “yer sağlayıcı” sıfatı olarak hukuken bağımsız görüyorlar ama kendilerine bildirim yapıldığında hakaretleri çıkarmıyorlar. (yeni akit) http://ow.ly/i/2H0Ja

Reklamlar

Bir Yanıt to “Din düşmanının finansörü Doğan Mukaddes”

  1. Abuzer Şahin 24 Temmuz Çarşamba 2013 23:28 #

    Kendini bilmez sapıklar her zaman ve asırlarda mevcuttur. Bunların işleri hakikat olan İslâm dinine savaş açmaktır. Bütün peygamberlerin davası İslâm idi. Hz.Muhammed (s.a.v.) son peygamber yani Hatemûl Enbiyadır. Dava haktır ve hakikattır. Yani bütün ins ve cinne peygamberdir. İnsanları küfür karanlığından kurtarıp, ebedi olan âhiret alemine hazırlamaktır. Kendisi hem Resûl hem de müjdeleyicidir.Hz. Muhammed kim tabii olursa kurtuluşa erer, yoksa gideceği yer ebedi cehennem olacaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: