Hüseyin Aygün’den “Haziran Devrimi” t

13 Ağu

Hüseyin Aygün’den “Haziran Devrimi” tehdidi!
CHP Tunceli milletvekili Hüseyin Aygün hakkındaki fişleme iddiaları üzerine “Haziran Devrimi geri geldiğinde gününüzü göstereceğiz size” diye yine çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

CHP milletvekilleri ve yerel yöneticileri için hazırlanan fişleme belgeleri iddiası üzerine konuyla ilgili ilk açıklama CHP’nin sözleriyle her zaman olay yaratan milletvekili Hüseyin Aygün’den geldi.

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, konuyla ilgili Odatv’ye bir açıklama yaptı.

Fişleme iddialarını kesin bir dille reddeden MİT’I sert bir şekilde eleştiren Hüseyin Aygün’ün “Karanlık Oda”ya yaptığı açıklama şöyle:

“Gazetelerde yer alan haberlere göre MİT bendeniz de dahil milletvekillerini fişlemiş; ‘sicili en kabarık’ vekil olarak Hakan Fidan ve adamlarına şunu söyleyeyim: Fişimizde yer alan ‘eylemlerimiz’den onur duyuyorum; sizin gibi faşist ve halkına karşı karanlık işler çeviren bir kurum da günü gelir halka hesap verirsiniz! Tayyip nasıl belasını bulduysa siz de öyle bulursunuz! ‘Haziran Devrimi’ geri geldiğinde gününüzü göstereceğiz size!”

Reklamlar

Bir Yanıt to “Hüseyin Aygün’den “Haziran Devrimi” t”

  1. Abuzer Şahin 13 Ağustos Salı 2013 20:53 #

    Sayın Hüseyin Aygün ben sizin gibi yüzlerce devrimci geçinen garibanın sırtından palazlananaları gördüm. Hiçbiri devrimci çıkmadı, hep kapitalist çıktılar. Sizler de Alevilik üzerine saltanat sürüyorsunuz. Bizim halk da sizi kendilerini temsil ettiğini zannediyor! Sizler hep kendinizi düşünürsünüz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: