Erdoğan’a dış destekli operasyon yapanla

3 Eyl

Erdoğan’a dış destekli operasyon yapanlar da yargılanacak!

Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı bugün “Usta’nın hikâyesi” başlıklı yazısında Başbakan Erdoğan’ın siyasi hayatındaki zor yıllarının küçük bir özetini geçti.

“Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi hayatında zor yılları, dar vakitleri oldu. Şimdi de zor zamanlardayız ama yine demokratik irade kazanacak…” diyen Kütahyalı’nın yazısındaki şu bölüm son derece çarpıcı:

“2009 başında Erdoğan İsrail terör devletine meydan okuyunca birileri ‘Artık Tayyip bitti. İsrail üstünü çizdi’ diye sevinmeye başladı. Bu ülkenin kendini elit zanneden kimi kesimleri öyle alçalmıştı ki Türkiye’nin meşru yolla seçilmiş Başbakanı’nın İsrail terör devleti tarafından gayrimeşru yollarla devrilmesini istiyorlardı. MOSSAD o günden beri içerideki işbirlikçileriyle elinden geleni yapıyor Erdoğan’ı indirmek için. 2014′e giderken de tüm gücünü seferber ediyor. Erdoğan’ı yalnızlaştırma ve itibarsızlaştırma operasyonu yürütülüyor. Hizmet Hareketi’nin ileri gelenlerinden Hüseyin Gülerce’nin tabiriyle ‘Erdoğan gitsin, AKP kalsın’ planı devrede. Hizmet Tabanı da tüm dış kaynaklı fitnelere rağmen bu alçak planı görüyor ve Fethullah Gülen Hocaefendi’nin yolunda demokrasinin yanında saf tutuyor.

2003-4 ortamında seçilmiş hükümetin lideri Erdoğan’ı indirmek için yapılan dış destekli planlar o günlerde açıklanamıyor ve yazılamıyordu. Bugünse her şey ortaya çıktı ve bu alçak planı yapanlar yargılanıp, mahkûm oldu. 2013-4 ortamında da Erdoğan’a karşı dış destekli bu operasyonu yürütenler vakti gelince kanıtlarıyla açıklanacak ve yargılanacaklar.”

KÜTAHYALI’NIN YAZISI İÇİN TIKLAYIN
http://www.sabah.com.tr/Yazarlar/kutahyali/2013/09/03/ustanin-hikyesi

http://ow.ly/i/32O5X

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: