ZİNA YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ Hac

11 Eyl

ZİNA YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ
Hacettepe Üniversitesine kayıt yaptıran öğrencilere, zina yaparken(!) nelere dikkat etmeleri gierektiğini anlatan broşür dağıtıldı!

Üniversitelerin açılmasıyla birlikte skandalların ardı arkası kesilmiyor. Hacettepe Üniversitesi’ni kazanarak kayıt yaptıran öğrencilere verilen çantanın içinden çıkan broşür öğrenci ve velileri şok etti. Kayıt yaptırdıktan sonra verilen çantanın içinde
öğrencilerin eğitim hayatlarına ilişkin tanıtım bekleyenler, cinsel yollarla geçen hastalıklardan korunma yollarını anlatan broşürle karşılaştı. “Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar” başlıklı broşürün içinde yer alan resimler ve ifadeler, bu kadar da olmaz dedirten cinsten.

YAPIN AMA DİKKATLİ OLUN

Milli Gazete’den Ahmet Yavuz’un haberine göre, “Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar” başlıklı broşürün içindeki resim, ifade ve bilgiler burada yazamayacağımız kadar çirkin. Sapık ve çarpık ilişkilerin çok normalmiş gibi lanse edildiği broşürde, adeta tavsiye niteliğinde uyarılarda bulunuluyor. Öğrencilere bu ilişkilerden uzak durun demek yerine, tam tersine yapın ama dikkatli olun deniliyor. Başta zina olmak üzere, ahlâksızlıklara meşruiyet kazandırılan broşürde, gençlere hayatlarını karartacak bu ilişkilerin kötü sonuçlarından ve yıkıcı etkilerden bahsedilmiyor. Broşürde, körpecik zihinlere tıp eğitimi verirmişçesine, ahlâksızlıkları nasıl gizleyecekleri, resimlerle detaylı bir şekilde anlatılıyor.

VELİLER ŞOK OLDU

Kızının çantayı açmasıyla büyük bir utangaçlık ve şok yaşadıklarını belirten öğrenci velisi Ahmet S. üniversite yönetimine tepki gösterdi. “Üniversiteye mi geldik yoksa başka bir yere mi?” diye soran Ahmet S. “Dinimiz İslam ve binlerce yıllık örf ve adetlerimize göre hiçbir şekilde tasvip edilmeyen evlilik dışı ilişkinin böyle üniversite öğrencileri arasında çok normalmiş gibi ele alınmasından şikayetçiyiz. Hiçbir şekilde, ‘Yapan yapıyor, bari hastalık artmasın’ gerekçesine sığınılamaz dedi.

http://ow.ly/i/37v9Q

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: